Reference

Zkušenosti uživatelů opravné sady plynového lanka motocyklu

Níže naleznete zkušenosti motorkářů s funkčností naší opravné sady plynového lanka motocyklu SOS CABLE KIT v provozu:

———————————————————————————————————————————————

Tak už jsme nejen prodejci, ale i uživatelé!
Skladem jsme měli několik kousků a postupně vymizely!
Po vlastní zkušenosti a po hodinovém telefonátu přímo s autorem této vychytávky nemohu jinak, než doporučit.
Pro klid duše pod sedlem vozím náhradní spojkové lanko, teď přibylo i jedno náhradní plynové a kleštičky. Neříkám to teď jako prodejce, ale už jako uživatel – kupujte, dokud jsou k mání! Autorům přeji mnoho úspěchů, české kutilství dovedené do dokonalosti.

———————————————————————————————————————————————
Zed napsal:

Viděl jsem montáž na vlastní oči a musím říct, že je to snadné a účelné. Opravnou sadu prasklého plynového lanka Universal jsem si už objednal, i když tak trochu doufám, že ji nikdy nepoužiju. Ale jistota je jistota a to mi za tu cenu stojí! :-)

———————————————————————————————————————————————
Mědvěd napsal:

Překvapení se konalo.

Tak mě bohužel také prasklo plynové lanko u mého Introše 1400.

Protože mě motorku kamarád dovezl domů, a nemám vybavení na pájení lanka, tak jsem chtěl koupit kompletní originální plynové lanko s bowdenem. Prodejci ale za něj chtějí kolem 1100Kč a cestovní opravná souprava plynových lanek, se nedoporučuje na trvalou opravu.

Nakonec jsem na Motorkářích cz , našel vychvalovanou novou opravnou sadu plynových lanek. Upoutalo mě, že se jedná o opravu bez rozebrání motorky. Tak jsem si řekl, že je to zase nějaký blbý obchodní tah, tedy že se jedná o naprostou blbost.

Nakonec mě přesvědčilo montážní video, a řekl jsem si, že to risknu. Objednal jsem si tedy jednu sadu na e-shopu .

Fakt jsem to namontoval podle návodu, do 15 minut, bez problému. Jen jsem si musel pořídit štípací kleště za 44Kč , ale ty jsou potřeba i u opravy, za použití původní cestovní opravné sady.

Tedy jsem zase po čase příjemně překvapen, že něco funguje tak, jak to je prezentováno. Zatím jsem byl 3x na cestách a mám po opravě najeto něco kolem 900Km, v naprosté pohodě. Prý to můžu tak nechat a dále jezdit, tak tomu budu věřit.

Mědvěd s Dobřichovic.

———————————————————————————————————————————————
Petr napsal:

Protože jsem viděl názornou montáž i užití v provozu,tak mohu jedině doporučit.

———————————————————————————————————————————————
Tomas VS napsal:

Dobrý den,jsem velice nadšen Vaším výrobkem,po vlastní zkušenosti s přetrhlým lankem bych tento výrobek zařadil mezi povinnou výbavu,ono sundat obě sedla,nádrž a v neděli odpoledne hledat alespoň výborně vybaveného cyklistu,který vám věnuje své rezervní lanko a potom zkracovat bovden,něco někde nastavovat elektrikářskou čokoládou,a velmi omezenou a nejistou rychlostí dojet,když můžu sáhnout po Vaší opravné sadě a bez zásahu do mašiny za pár minut pokračovat v cestě je k nezaplacení.Fandím Vám a přeji mnoho dalších super zlepšováků

———————————————————————————————————————————————
Jedla napsal:

Ahoj Kapitane,
skvela prace! Mam radost, kdyz vidim, ze porad existuji lidi, kteri se svoji genialitou snazi pomahat ostatnim. Blahopreju a preju spoustu dalsich podobnych napadu a uspechu.

———————————————————————————————————————————————
Jarda napsal:

Dobrá věc Kapitáne.Přeju další dobré nápady.
Díky
Jarda